הובלת ואחסנת ציוד

בין אם אתם צריכים חברת הובלות, או שמא אתם צריכים חברת אחסנת רהיטים וציוד, אתם לא יכולים להתפשר על מקצועיות השירות שתקבלו. אם תתפשרו עליה, ייתכן שתצטרכו אחר כך להתמודד עם מצבים של נזקים בציוד, היעלמות רכוש יקר ועוד כל מיני "נפלאות". אם כך, בואו נדבר על כל מה שצריך לדעת לפני שמקבלים שירות של אחסון או שירות הובלות.

כנראה מה שהכי חשוב לדעת הוא שחלק מחברות ההובלה גם מספקות שירות אחסון. אם חברת הובלות מספקת שירות אחסנת ציוד ורהיטים, היא כנראה מספיק מקצועית ובעלת ותק וניסיון של שנים. אם מדובר בחברת הובלות שעובדת עם טנדר ולא יכולה לספק שירות אחסון ציוד ורהיטים, יהיה כדאי להמשיך לחברה הבאה. ולפני שאתם מטיילים בין חברות ההובלה והאחסון השונות, הנה כמה דברים שכדאי לדעת, נתחיל עם סוגי ושיטות אחסנת ציוד ורהיטים.

שיטות של אחסון ציוד ורהיטים

אם אתם מעוניינים לאחסן ציוד ורהיטים, אתם רוצים לדעת שהציוד מוגן ובטוח, גם אם זה אומר שאתם מאחסנים אותו בעונת החורף. בכדי להנות משירות איכותי של אחסנת רהיטים ורכוש, חשוב לוודא שאתם מאחסנים את הציוד שלכם במחסני בטון.

מחסני בטון הם עדיפים על פני רוב סוגי המחסנים, מאחר שהם מבודדים טוב והם גם חסינים נגד חדירה של מים. אם חברת האחסון מציעה לכם לאחסן את הציוד במחסן להשכרה שעשוי מבטון חלקי, זו לא תהיה אופציה כדאית. אם למשל הגג של המחסן עשי אזבסט או רעפים, יהיה מומלץ שלא לאחסן את הציוד שלכם במחסן מהסוג הזה.

הובלת ציוד ואחסון רהיטים

חברת הובלות מומחית לעיתים גם מספקת את השירות של אחסנת ציוד. אם חברת הובלה מציעה שירות אל אחסון רהיטים ורכוש, יהיה כדאי לבדוק מה הם אמצעי האבטחה שבהם החברה משתמשת כדי לאבטח את הציוד שלכם.

ישנן שיטות אבטחה שונות, כמו למשל השיטה שנקראת שיטת "הכספת". באמצעות שיטת הכספת, אתם תוכלו לנעול את הציוד שלכם מאחורי שני מנעולים. בעוד שאחד מהמפתחות נמצאים אצלכם, המפתח השני נמצא אצל חברת האחסנה. באופן הזה, תוכלו להיות בטוחים שרק לכם יש גישה לציוד. כמו כן, אפשר לכלול בחוזה ההתקשרות גם אנשים אחרים שיהיו בעלי גישה לרכוש שלכם. 

אחסון ציוד לטווח קצר או ארוך?

בעוד שלפעמים צריך לאחסן ציוד לטווח קצר, לעיתים אחרות אנשים מבצעים רה-לוקיישן לחו"ל וצריכים לאחסן את הציוד לתקופות ארוכות. בין אם אתם צריכים לאחסן את הציוד לזמן קצר או ארוך יותר, בכל מקרה תוודאו שאתם מקבלים שירות מקצועי ובטוח לאחסנה.

אם תפעלו אחר הדגשים שהבאנו כאן לפניכם, תוכלו להנות מאחסון ציוד שלא גורם לנזקים ברכוש שלכם. כמו כן, תמיד יהיה כדאי לבדוק שאתם מקבלים אחריות על אחסנת הציוד שלכם. באופן הזה, גם אם יתגלה נזק לציוד לאחר אחסונו, יהיה עם מי לדבר.